Wpisany przez Grzegorz Jawid   

Ilona Cajzer
(język polski)
(wychowawca 6s)

Katarzyna Kiliś
(język polski)
(wychowawca 2bg)

Monika Michowska
(język polski)
(wychowawca 4c)
Elżbieta Podlipska
(język polski)
(wychowawca 6a)
Ewa Ostrowska
(fizyka)
Jolanta Jakuboska
(chemia)
Kinga Mazur
(matematyka, chemia)

Grzegorz Jawid
Grzegorzy Jawid
(matematyka,
edukacja dla bezpieczeństwa)
(wychowawca 3bg)

Marzena Mikulska
(matematyka)
(wychowawca 4s)
Ewa Wiktor-Sass
(matematyka)
(wychowawca 4a)
Barbara Kowalska
(przyroda)
(wychowawca 6c)
Dorota Stolcman
(język polski, biblioteka)

Justyna Nowaczek
(przyroda)

Hanna Rogowska
(przyroda)
(wychowawca 6b)

Joanna Klinge

(biologia)
(wychowawca 3bg)
Magdalena Bołoz
(język angielski)

Arkadiusz Kusak
(informatyka, technika)
(wychowawca 1ag)

Iwona Piotrowska
(informatyka, technika)
(wychowawca 5s)

Katarzyna Rustecka
(język angielski)

Bożena Jocek
(język angielski)

Jolanta Sonnenburg
(język angielski)
(wychowawca 4b)
Marta Matuszewska
(język niemiecki)
Anna Wiśniewska
(język angielski)

Magdalena Bołoz
(język angielski)
(wychowawca 5b)


Izabela Wójcik

(historia, wos)
(wychowawca 1bg)

Hanna Leszczyńska
(język francuski)

Wioletta Szulik
(geografia, przyroda)
(wychowawca 2ag)
Iwona Dobrzyniecka
(historia, plastyka)
(wychowawca 5a)

Grażyna Byczkowska

(muzyka)
(wychowawca 3ag)

Aleksandra Hetel

(wdż, etyka)


Joanna Tokarzewska
(religia)
s. Zelia
(religia)

Agnieszka Gapińska
(wf, trener pływania)

Ludmiła Valasiuk
(wf, trener gimnastyki)
Stefan Truszyński
(trener pływania)
Anna Hunkiewicz
(wf, trener łyżwiarstwa)

Paweł Olszewski
(trener gimnastyki)

Piotr Kulbicki

(wf, trener gimnastyki)

Piotr Przybylski

(wf, trener pływania)

Dominik Przybyła

(wf, trener piłka nożna)
Andrzej Gorzkiewicz
(wf)

Paweł Szymański

(wf, trener gimnastyki)
Marzena
Kalinowska-Piela
(wf)

Bolesław Wierciński

(wf)

Magdalena Glinkowska
(Markowska)

(trener gimnastyki art.)

Damian Miecznikowski

(trener piłka nożna)

Michał Zakrzewski

(trener tenis stołowy)

Marzena Szczepaniak

(wf)
Piotr Staniewicz
(religia)
Agnieszka Politańska
(język niemiecki)
Monika Bednarska
(biblioteka)