LATO W MIEŚCIE zapisy od 18 kwietnia 2019 r.

Zapisy do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 rozpoczną się od 18 kwietnia 2019 r. od godz. 12:00 za pośrednictwem elektronicznego systemu zgłoszeń znajdującego się na stronie:

Szczegółowe Informacje dotyczące Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 znajdują się na stronie Biura Edukacji:

Antoni Jędrak zawodnik klubu ”Euro 6” w dniu 12 kwietnia 2019r. triumfował na zawodach Diamentowy SPIN Katowice w klasie srebrnej, na zdjęciu dekoracja uczestników. Kolejne zdjęcie to Antoni Jędrak – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 48, zawodnik Klubu „Euro 6” wraz z Maciejem Lewandowskim absolwentem Szkoły Podstawowej Nr 48 a obecnie szkoleniowcem Klubu „Euro 6”.

Julia Polniuk uczennica Szkoły Podstawowej Nr 48, najmłodsza uczestniczka konkurencji startująca w klasie junior, zajęła III miejsce, poprawiając swój rekord życiowy o 11 punktów.

Antoni Jędrak - uczestnik międzynarodowych zawodów XV MiniEuropa 2019, w zawodach krajowych plasuje się na medalowych pozycjach, z każdym startem zdobywa więcej punktów. Uczeń SP 48.
Wiktoria Zielińska, Antoni Jędrak, Julia Ostojska, Weronika Dąbrowska wraz z trenerką p. A. Hunkiewicz
Julia Polniuk – doświadczona zawodniczka klubu Euro 6, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 48 – propagatorka łyżwiarstwa figurowego.

Dnia 21 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się XIV Festiwal Radosnej Twórczości Własnej. Uczniowie z klas 4,5,6,7 i IIIgim. prezentowali swoje talenty. Artyści tańczyli, śpiewali, grali i występowali w kabarecie. Najliczniejszą reprezentację miały klasy 4, które zachwyciły jury swoimi pokazami. Zliczyliśmy głosy jury i publiczności.

Czytaj więcej: Festiwal Radosnej Twórczości Własnej

17 marca  Róża Leśniak (uczennica klasy "0")  podczas Warszawskiej Ligi Biegowej zwyciężyła w biegu na 100m, ustanawiając rekord dla dziewczynek z rocznika 2012. W biegu na 200 m zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy!

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka - irlandzkie święto narodowe. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o tym święcie i jego patronie, a na długiej przerwie  próbowali swoich sił w tańcu irlandzkim.

Czytaj więcej: Dzień Świętego Patryka.

W dniu 14.03.2019 r. w Warszawskim Centrum Sportu "AKTYWNA WARSZAWA" ośrodek "SOLEC" odbyła się Śródmiejska Olimpiada Młodzieży z Badmintona. Oczywiście nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły - kategoria dzieci : chłopcy w składzie - Kacper Weikum (7b), Mateusz Łokietek(6c), Oliwier Wach (5c) ; dziewczęta w składzie - Aniela Jędrak(7s), Natalia Kuśmirowska(6b), Natalia Jasica(6b) ; kategoria młodzież : chłopcy - Sebastian Łuczywek(8b), Jakub Zyśk(8b), Kacper Niemierka(8b) ; dziewczęta - Wiktoria Lasok(8s), Małgosia Klukowska(8s), Basia Jakubiec(8a). Doświadczenie poszli zdobywać zarówno uczniowie jak i nauczyciele wf - Katarzyna Plona i Agnieszka Gapińska.

Czytaj więcej: Srebrny Badminton