foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

                  

 

Ferie zimowe już minęły. Czas na podsumowanie.
W godzinach przedpołudniowych wychowawcy z dziećmi uczestniczyli w zajęciach poza szkołą m.in. w Łazienkach Królewskich, Królikarni, Muzeum Ewolucji, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Wielokulturowym, MDK, CNK - wystawa stała, Kino Luna, Kręgielnia, plac zabaw w Inca Play, Mini Golf, zajęcia kulinarne „Wiem co jem” lub na pływalni OSiR. W ramach poprawy bezpieczeństwa wśród dzieci, przeprowadzone zostały zajęcia przez Policję i Straż Miejską.

Po obiedzie każda z grup miała możliwość uczestniczenia w godzinnych zajęciach sportowych prowadzonych przez instruktora sportu. Raz w tygodniu na sali gimnastycznej organizowane były zawody sportowe. Po południu odbywały się dodatkowe zajęcia z Robotyki lub plastyczne. Dzieci wykonywały: zakładki, mydełka, magnesy, smoki, piłki na gumce i breloczki. Wychowawcy grup również organizowali zajęcia, wzbogacone o liczne konkursy. Można było też pograć w gry planszowe, szachy lub wykonać prace plastyczne.
Czas ferii na akcji „Zima w mieście” minął bardzo szybko.
Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za uśmiech i miłe słowa.
Zapraszamy na kolejny sezon.

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38