.

W dniach 18 – 19 października br. odbyły się w Katowicach łyżwiarskie „Zawody o lampę górniczą”. W zawodach udział wzięło 10 zawodników Klubu „Euro 6”, w tym czworo uczniów Szkoły Podstawowej Nr 48 wróciło ze złotymi medalami oraz okazałymi pucharami, poniżej triumfatorzy zawodów, w swoich kategoriach.

Julia Polniuk

Karolina Ostoja-Ostaszewska

Antoni Jędrak

Wiktoria Zielińska

Katarzyna Szarko – w pierwszym starcie zdobyła I miejsce i klasę brązową.

Indre Skov – II m.

Maria Drągowska – III m.

Weronika Dąbrowska – III m.

Marta Jówko - IV m.

Anna Nojszewska – IV m.

Sylwia Pielak – IX m.

W dniach 25 – 26 października br. odbyły się w Łodzi Eliminacje do Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików. Furorę zrobiła idąca w tym sezonie jak burza Julia Polniuk, która zajmując I miejsce wyprzedziła o klasę 23 konkurentki.

Sukces odnotowali też Wiktoria Zielińska IX m na 19 dziewczynek i Antoni Jędrak, który zajął I miejsce, oboje zdobyli klasę brązową i uzyskali nominację do startu w Mistrzostwach Polski.

Anna Nojszewska zdobyła złoty medal, srebrne medale zdobyły Karolina Ostoja-Ostaszewska i Katarzyna Szarko.

Ogromnie cieszymy się z debiutu naszej najmłodszej reprezentantki Izabeli Kołodziejczyk, która zajęła III m. Nasi zawodnicy, pobili swoje rekordy życiowe, wrócili do Warszawy z pięcioma medalami.

Maria Drągowska – II m.

Marta Jówko – IV m.

Maria Kudła – V m.

Ingre Skov – VI m.

Sylwia Pielak – XI m.

Weronika Dąbrowska – XIX m.

Dołącz do nas Torwar II ul. Łazienkowska 6a:

Poniedziałek – godz. 16.30

Środa - godz. 16.30

Sobota - godz. 7.45

Uczestnicy Akademii „Euro 6” przebierają w szatni nr 11.

Czworo uczniów Szkoły Podstawowej Nr 48 reprezentowało Polskę na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.