foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zebrania z rodzicami dla klas 4-8 SP i Gimnazjum 12 września 2018 r. ZAPRASZAMY

                  

 

 

Dyrekcja

 

Justyna Nowaczek

(dyrektor, przyroda)

Hanna Rogowska

(v-ce dyrektor, przyroda)

Joanna Klinge

(v-ce dyrektor, biologia)

Edukacja wczesnoszkolna

Dorota Burdun

(wychowawca 1a)

Elżbieta Długosz

(wychowawca 2a)

Ewa Falińska

(wychowawca 1c)

Iwona Migas

(wychowawca 1b)

Aneta Kuryś

(wychowawca 3a)

Anna Stanuch

(wychowawca 0)

Dorota Stanisz

(wychowawca 2b)

 

Iwona Zambrowska

(wychowawca 3b)

 

Katarzyna Malinowska

 Agnieszka Mattern

Nauczyciele przedmiotów

Ilona Cajzer

(język polski)

Monika Michowska

(język polski)

(wychowawca 6c)

 Ewelina Sylla

(język polski)

(wychowawca 3a GIM)

Katarzyna Kiliś

(język polski)

(wychowawca 5b)

Aniela Baranowska

(język angielski)

Justyna Kogut

(język angielski)

(wychowawca 4c)

Katarzyna Ornowska

(język angielski)

Marzena Mikulska

(matematyka)

(wychowawca 7s)

Grzegorz Jawid

(matematyka, edb)

 

Grażyna Byczkowska

(muzyka)

(wychowawca 5c)

 Bożena Jocek

(język angielski)

 

 

 

Hanna Leszczyńska

(język francuski)

Agnieszka Politańska

(język niemiecki) 

Joanna Małachowska

(język niemiecki)

Iwona Dobrzyniecka

(historia, plastyka)

(wychowawca 7a)

Izabela Wójcik

(historia, wos)

Arkadiusz Kusak

(informatyka, technika)

Agnieszka Bornus

(edb)

Iwona Piotrowska

(informatyka, technika)

(wychowawca 8s)

Krzysztof Włoszczak

(etyka, historia)

s. Gracjana

(religia)

 

Ewa Wiktor-Sass

(matematyka)

(wychowawca 7a)

 Kinga Mazur

(matematyka, chemia)

(wychowawca 3bg)

Ewa Ostrowska

(fizyka, chemia)

(wychowawca 8b)

Wioletta Szulik

(geografia, przyroda)

(wychowawca 5c)

 Barbara Kowalska

(przyroda, wdż)

(wychowawca 4d)

 

 

 

 

Konstancja Czerwińska - Rosik

Bożena Frydryk

(religia)

Piotr Ornowski

(matematyka)

Anna Kiełczewska

(język hiszpański)

Iwona Kobierecka

(język angielski)

Hanna Skwarczyńska

(język polski)

 

Joanna Tokarzewska

(religia)

 

Agnieszka Gapińska

(wf)

 

 

Ludmiła Valasiuk

(trener)

Piotr Kulbicki

(wf)

Paweł Olszewski

(trener)

Paweł Szymański

(trener)

Michał Zakrzewski

(trener)

Stefan Tuszyński

(trener)

Piotr Przybylski

(wf)

Marzena Szczepaniak

(wf)

Dominik Przybyła

(trener)

Damian Miecznikowski

(trener)

Magdalena Glinkowska

(trener)

Anna Hunkiewicz

(wf)

Andrzej Gorzkiewicz

(wf)

Marzena Kalinowsk-Piela

(wf)

 Karol Miłkowski

 

(trener pływania i LA)

 

 

 

Świetlica

Lidia Dudko

(kierownik świetlicy)

 Cecylia Cybulska

Edyta Falińska

Katarzyna Grzymała

 

 

 

 

Urszula Nakrajnik

 

 

  Cecylia Oryszczyn

 

 

 

Anna Zalewska

Justyna Sulima 

 Katarzyna Plona

(wf)

Śliwińska Ewa 

 

 

 Daria Jarzembowicz

 

Pedagog, logopeda, reedukator

Anna Szewczyk

(pedagog)

Katarzyna Tymińska

(pedagog)

Magdalena Siebielec

(logopeda)

Monika Tuszyńska

(reedukator)

 

 

 

 

Biblioteka

Monika Bednarska

(bibliotekarz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38